smartadmin 1.0.0 - en to ja translation catalogue (61 entries)

en: 3rd Level
ja: 3 º Nível

en: App Views
ja: アプリケーション・ビュー

en: Blank Page
ja: 空白ページ

en: Bootstrap Editors
ja: ブートストラップ編集者

en: Bootstrap Form Elements
ja: ブートストラップフォーム要素

en: Bootstrap Form Validation
ja: ブートストラップフォームバリデーション

en: Buttons
ja: ボタン

en: CK Editor
ja: CKエディタ

en: Calendar
ja: カレンダー

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Data Tables
ja: データテーブル

en: Delete
ja: 削除

en: Documentation
ja: ドキュメンテーション

en: Dropzone
ja: ドロップゾーン

en: E-Commerce
ja: Eコマース

en: Error 404
ja: エラー404

en: Error 500
ja: エラー500

en: Expand
ja: 拡大する

en: File
ja: ファイル

en: Find reports and more
ja: レポートや詳細を見つける

en: Flot Chart
ja: FLOTチャート

en: Font Awesome
ja: 素晴らしいフォント

en: Form Plugins
ja: フォームプラグイン

en: Forms
ja: フォーム

en: Forum Layout
ja: フォーラムレイアウト

en: GMap Skins
ja: GMapのスキン

en: Gallery
ja: ギャラリー

en: General Elements
ja: 般的な要素

en: Glyph Icons
ja: グリフのアイコン

en: Graphs
ja: グラフ

en: Grid
ja: グリッド

en: Icons
ja: アイコン

en: Invoice
ja: インボイス

en: Item #3
ja: PONTO TRÊS:

en: JQuery UI
ja: jQueryのUIの

en: Locked Screen
ja: ロックされた画面

en: Login
ja: ログイン

en: Miscellaneous
ja: 雑多

en: Morris Charts
ja: モリスチャート

en: Msgs
ja: メッセージ

en: Nestable Lists
ja: ネスト可能なリスト

en: Normal Tables
ja: 通常のテーブル

en: Outlook
ja: 見通し

en: Pricing Tables
ja: 価格表

en: Profile
ja: プロフィール

en: Recent projects
ja: 最近のプロジェクト

en: Register
ja: レジスタ

en: Search Page
ja: 検索ページ

en: Six Level Menu
ja: シックス·レベルメニュ

en: Smart Form Elements
ja: スマートフォーム要素

en: Smart Form Layouts
ja: スマートフォームのレイアウト

en: Smart Form Validation
ja: スマートフォームのバリデーション

en: SmartAdmin Intel
ja: SmartAdminインテル

en: Tables
ja: テーブル

en: Tasks
ja: タスク

en: Timeline
ja: タイムライン

en: Tree View
ja: ツリービュー

en: Typography
ja: タイポグラフィ

en: UI Elements
ja: UI要素

en: Widgets
ja: ウィジェット

en: Wizards
ja: ウィザーズ
