smartadmin 1.0.0 - en to de translation catalogue (49 entries)

en: Blank Page
de: Leere Seite

en: Bootstrap Editors
de: Bootstrap Redakteure

en: Bootstrap Form Elements
de: Bootstrap Form Elemente

en: Buttons
de: Schaltflächen

en: Calendar
de: Kalender

en: Data Tables
de: Datentabellen

en: Delete
de: Löschen

en: Documentation
de: Dokumentation

en: Error 404
de: Fehler 404

en: Error 500
de: Fehler 500

en: Expand
de: Erweitern

en: File
de: Datei

en: Find reports and more
de: Finden Sie Berichte und mehr

en: Flot Chart
de: Flot-Diagramm

en: Font Awesome
de: GROSSARTIG

en: Form Plugins
de: Formular Plugins

en: Forms
de: Formulare

en: Forum Layout
de: Forum-Layout

en: Gallery
de: Galerie

en: General Elements
de: Generelle

en: Graphs
de: Graph

en: Grid
de: Stromnetz

en: Icons
de: Ikone

en: Invoice
de: Rechnung

en: Item #2
de: Punkt 2:

en: Item #2.1.1
de: Artikel # 2.1.1

en: Item #3
de: POSITION 3

en: Locked Screen
de: Gesperrter Bildschirm

en: Login
de: Anmelden

en: Miscellaneous
de: Sonstiges

en: Msgs
de: MSG

en: Nestable Lists
de: Schachtel-Listen

en: Normal Tables
de: Normale Tabellen

en: Pricing Tables
de: Preistabellen

en: Profile
de: Profil

en: Projects
de: Projekte

en: Recent projects
de: Kürzliche Projekte

en: Register
de: Anmelden

en: Search Page
de: Suchseite

en: Six Level Menu
de: Sechs Pegelmenü

en: Smart Form Elements
de: Smart Form-Elemente

en: Tables
de: Tische

en: Tasks
de: Aufgaben

en: Timeline
de: Zeittafel

en: Tree View
de: Baumansicht

en: Typography
de: Typografisch

en: UI Elements
de: UI-Elemente

en: Widgets
de: Widget

en: Wizards
de: Assistenten
